Ana sayfa Haberler Gebze web tasarım

Gebze web tasarım

10
0

Gebze Türkiye’nin sanayide ki kalbi konumunda yer alan bir ilçemizdir. Gebze web tasarımı ve yazılım hizmetleri sunan bir çok firma bulabilirsiniz, bu firmaların her biri profesyonel anlamda gerçekten çok iyi hizmetler sunabilir ancak bunların bazıları matbaa ve reklam işi yapan işletmelerdir. Bu bölgede yaklaşık 20 yıldır web tasarımı alanında çalışmalar yapıyoruz. Web tasarımı haricinde müşterilerimize arama motoru optimizasyonu yani seo alanında destek veriyoruz.

Yaptığımız her web sitesinde Google başta olmak üzere tüm arama motorlarının algoritmalarına uyumlu web sitesi tasarlıyoruz. Bir web sitenin amacının dünya genelinde kabul edilmiş bir anlamı vardır, bu tanıtım olarak belirtilmektedir. Web sitesi hobi olarak kullanan kişi ve kurumlar % 0,1 bile değildir diyebiliriz. Bu sebepten ötürü web sitenizin size hitap eden kitleye ulaşmasını sağlamak bu anlamda çok çok önemlidir.

Bu anlamda Gebze’de belirli bir kaç firmanın dışında çalışma yapılmamaktadır. Web sitenizi çok profesyonel tasarlayabilirler ama size bir getirisi olmayan bir web sitenin hiç bir anlamı yoktur.

Seo günümüz de herkesin ortaya bir şeyler koyduğu fikirsel anlamda bir çalışmadır. Genel olarak Google Algoritmalarından ip uçları sunmuş olsa da net bir mantık ortaya koymaz. Bu deneme yanılma işlemiyle karşımıza çıkacak bir çalışmadır. Bu iş üzerinde sürekli duran bizler sizler için tamda bu noktada yer alıyoruz. Bu çalışmaların hepsini 20 yıla yakındır yapıyoruz ve sürekli arama motorlarını özellikle Google arama motorunu takip ediyoruz. Tüm güncellemeler ve değişiklikler hakkında teoriler ortaya koyarak çalışmalarımız sürekli güncel olarak devam etmektedir.

Kurumsal firmalar bir web sitesi yaptırırken öncelikle firmanın misyonuna uygun, vizyonu doğrultusunda bir görüntü çizmeye çalışır, biz sizi daha ileriye götürüp hayal gücünüzü de oraya koymanızı sağlıyoruz. Böylelikle firmanızın sanal kimlik profiliniz rakiplerinizden yukarıda yer alıyor. Görünen köy kılavuz istemez denildiği gibi ilk görüşte firmanızın profilini yansıtmanız çok önemlidir.

Tasarım fiyatlarına gelecek olursak mevcut e-ticaret yazılımları bir kenara koyarsak giderler haricinde 300 tl size web sitenizi tasarlıyoruz. Giderlere gelecek olursak bir alan adı, bir web alan olarak iki farklı gideriniz olacaktır. Alan adı ortalama 50 ile 60 tl arası değişmektedir, .com.tr olarak alacak olursanız firmalara özel bir alan adıdır bu fiyat 10 20 tl yukarı çıkmaktadır. Bir diğer gideriniz web alanı sitenize barındırdığınız makaleler, resimler ve diğer dokümanların yer aldığı web alanı buda yıllık 150 tl gibi bir ücrete profesyonel olarak sağlanmaktadır. Daha uygun fiyata web alanı bulabilirsiniz ancak sitenizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorunlar; Sitenin kapanması, e-posta adresinizin çalışmaması, kodlamalarda zaman zaman hatalar gibi bir çok hatayla karşılaşabilirsiniz, bu sebepten dolayı en kalitelisini almak daha mantıklıdır.

Bir web sitesinin fiyatı böylelikle size 500 tl mal olur. 500 tl gibi bir ücrete web tasarım, grafik tasarım ve seo çalışması yaptırmak günümüz de çok kolay değil. Bu projeyi oraya koymamız da ki amaç piyasayı bitiren matbaa ve reklamcıların bizim alanımızdan uzaklaşmasını sağlamaktır. Hiç bir web tasarımcısı matbaa veya reklam işi yapmaz. Herkesin kendi alanında hizmet sağlaması ülkenin kalkınması ve üretim gücünün artması anlamına gelmektedir.

Ne yazık ki bir çok alanda herkes her işi yapar dediğimiz bir ülkemiz var bunun sorumlusu herkes, bunun önüne geçmek adına web tasarım kampanyamızı siz müşterilerimize sunuyoruz.

İrtibat: 0 544 867 41 25 (whatsapp üzerinden irtibata geçebilirsiniz)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here